search

Nieuws

Samenwerking voor goed werkgeverschap in de vleessector

Samenwerking voor goed werkgeverschap in de vleessector
19 februari 2025 | COV-nieuws

Afgelopen week waren we samen met verschillende vleesbedrijven en uitzendbureaus uit de regio Rotterdam te gast bij de Gemeente Rotterdam. Een waardevolle bijeenkomst waarin we in gesprek gingen over goed werkgeverschap en de ambitie van de stad om meer grip te krijgen op arbeidsmigratie.

Onder andere Goedegebuur Vlees Rotterdam B.V., T. Boer & zn / VanDrie Group, F. Wellink Lekkerkerk B.V., Vleesbewerking Van der Pijl B.V. en Friendly Business Centre BV waren aanwezig. Ook andere vertegenwoordigers van het WIN-punt, WSP Rijnmond (WSPR) en het programma Goed Werkgeverschap schoven aan om te bespreken hoe we de krachten kunnen bundelen.

Tijdens de bijeenkomst stonden de volgende thema’s centraal:
✅ Kennismaking: Wie zijn we en waar liggen onze gezamenlijke uitdagingen?
✅ Ambitie van de gemeente: Hoe kunnen we als stad meer grip krijgen op arbeidsmigratie?
✅ Goed werkgeverschap: Wat is nodig om een duurzame en eerlijke werkomgeving te waarborgen?
✅ Belangen van de vleessector: Wat speelt er in de sector en hoe kunnen we beter samenwerken?
✅ Toekomstige samenwerking: Hoe kunnen we concrete stappen zetten naar een sterkere coalitie?

Deze gesprekken zijn essentieel om de uitdagingen van vandaag en morgen aan te gaan. We kijken uit naar verdere samenwerking en concrete vervolgstappen!

Meer over goed werkgeverschap in Rotterdam via deze link.