search

Nieuws

Huub Oudshoorn: Binnenhof Barbecue is en blijft een mooi podium

Huub Oudshoorn: Binnenhof Barbecue is en blijft een mooi podium
31 mei 2017 | COV-nieuws | Op de laatste dag van het parlementaire seizoen vindt traditiegetrouw de Binnenhof Barbecue plaats.

Het evenement richt zich niet alleen op Kamerleden en hun medewerkers, maar ook op sectorvertegenwoordigers en de pers.

De Binnenhof Barbecue wordt aangeboden door de COV en NEPLUVI namens de Nederlandse vlees- en pluimveesector. Meat & Co sprak met chef-kok Huub Oudshoorn die alle edities tot nu toe verzorgde en ook de mijlpaal van de aanstaande 40e jubileum editie.

Oudshoorn: "In mijn ogen is de Binnenhof Barbecue nog altijd een zeer nuttige bijeenkomst voor én met de vleessector. Door de directe contacten tijdens de barbecue worden er voor de sector bakens doorbroken. Het biedt goede kansen om nuttige contacten te leggen of te onderhouden en free publicity te genereren bij televisie, radio en andere media.”

Lees hier het hele interview met Huub Oudshoorn.